O firmie

Głównym celem firmy Reko jest kompleksowa gospodarka odpadami na terenach zakładów przemysłowych. Wszystkie odpady powstające na terenie małych i dużych zakładów pracy są przez nas zbierane, transportowane i przekazywane do recyklingu – odzysku lub unieszkodliwiania w instalacjach posiadających na to stosowne zezwolenia.

W segmencie gospodarki odpadami współpracuje z nami największa liczba Klientów z terenu województwa śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, opolskiego i łódzkiego. Dynamiczny rozwój firmy, innowacyjność rozwiązań i dobra opinia czynią z nas niekwestionowanego lidera na rynku i pozwalają na zdobywanie zaufania nowych Klientów.

Klienci

Stawiamy na zadowolenie Klienta. Działamy szybko, skutecznie, profesjonalnie. Wszystkie, nawet niestandardowe życzenia Klienta stanowią dla nas wyzwanie. Wysokie kwalifikacje dają nam możliwość indywidualnego podejścia do Klienta i realizację pod określone wymagania. Zapewniamy swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższy poziom jakości świadczonych usług oraz oferujemy najkorzystniejsze na rynku kompleksowe rozwiązania.

Podstawowym krokiem aby zapewnić Państwu pełną satysfakcję jest szczegółowa konsultacja i rozpoznanie potrzeb konkretnego Klienta. Nasza firma dokłada wszelkich starań aby współpracujący z nami Klienci byli zadowoleni, ponieważ kluczem do znalezienia prawidłowego rozwiązania jest indywidualne rozpoznanie potrzeb Klienta.